REGISTRUJ SE
odebírej Newsleter a získej slevu až 20%

OneVape - nový specializovaný e-shop na jednorázové cigarety

Jednorázové elektronické cigarety jsou hitem posledních pár let. Nový specializovaný e-shop na tento sortiment OneVape.cz pro vás připravuje pravidelnou várku novinek.

Pod, který nevyžaduje plnění kapalinou ani nabíjení, je tzv. jednorázová e-cigareta. Jedná se o pohodlné řešení typu vše v jednom, tedy připravené k použití ihned po vybalení. Nevyžaduje technické znalosti elektronických cigaret. Doporučujeme je především lidem, kteří chtějí své dobrodružství začít s vapingem, ale nejsou si jisti, zda je to něco pro ně.

Jednorázové elektronické cigarety z OneVape.cz

Jednorázové e-cigarety vám dávají možnost používat elektronickou cigaretu za nízkou cenu bez nutnosti seznamovat se s technickou stránkou jejich používání. V případě, že si chcete vyzkoušet tento produkt, aniž byste museli investovat větší částku, jsou jednorázové cigarety skvělou volbou. Životnost zařízení závisí na kapacitě baterie a náplně, obvykle se jedná o 500-600 šluků. Jednorázové e-cigarety jsou malou investicí, takže jsou skvělé pro nepřesvědčené vapery a příležitostné kuřáky. Jsou také ideální na cesty a na dovolenou. Jednorázový výdaj srovnatelný s cenou krabičky analogových cigaret je způsob, jak otestovat elektronické kouření.

Na OneVape.cz najdete širokou škálu produktů s 0 mg až 20 mg nikotinu, s příchutěmi tabákovými i ovocnými. Co takhle třeba příchuť banánu či manga nebo chladivého mentolu? Je jen na vás, čemu dáte přednost. Změna tradičních cigaret na elektronické cigarety snižuje riziko rakoviny způsobené tabákovým kouřem a chemikáliemi obsaženými v jejich složení. Používejte moudře nejnovější technologická řešení. Pohodlí používání jednorázovek je skvělé. Zařízení stačí vytáhnout z kapsy a začít kouřit. Po vybití baterie nebo vytečení tekutiny jej stačí zlikvidovat ve sběrně elektroodpadu.