AKCE
zaregistrujte se a získejte navíc slevu až -20%!

Blog

OneVape - nový specializovaný e-shop na jednorázové cigarety

Jednorázové elektronické cigarety jsou hitem posledních pár let. Nový specializovaný e-shop na tento sortiment OneVape.cz pro vás připravuje pravidelnou várku novinek.

Pod, který nevyžaduje plnění kapalinou ani nabíjení, je tzv. jednorázová e-cigareta. Jedná se o pohodlné řešení typu vše v jednom, tedy připravené k použití ihned po vybalení. Nevyžaduje technické znalosti elektronických cigaret. Doporučujeme je především lidem, kteří chtějí své dobrodružství začít s vapingem, ale nejsou si jisti, zda je to něco pro ně.

Jednorázové elektronické cigarety z OneVape.cz

Jednorázové e-cigarety vám dávají možnost používat elektronickou cigaretu za nízkou cenu bez nutnosti seznamovat se s technickou stránkou jejich používání. V případě, že si chcete vyzkoušet tento produkt, aniž byste museli investovat větší částku, jsou jednorázové cigarety skvělou volbou. Životnost zařízení závisí na kapacitě baterie a náplně, obvykle se jedná o 500-600 šluků. Jednorázové e-cigarety jsou malou investicí, takže jsou skvělé pro nepřesvědčené vapery a příležitostné kuřáky. Jsou také ideální na cesty a na dovolenou. Jednorázový výdaj srovnatelný s cenou krabičky analogových cigaret je způsob, jak otestovat elektronické kouření.

Na OneVape.cz najdete širokou škálu produktů s 0 mg až 20 mg nikotinu, s příchutěmi tabákovými i ovocnými. Co takhle třeba příchuť banánu či manga nebo chladivého mentolu? Je jen na vás, čemu dáte přednost. Změna tradičních cigaret na elektronické cigarety snižuje riziko rakoviny způsobené tabákovým kouřem a chemikáliemi obsaženými v jejich složení. Používejte moudře nejnovější technologická řešení. Pohodlí používání jednorázovek je skvělé. Zařízení stačí vytáhnout z kapsy a začít kouřit. Po vybití baterie nebo vytečení tekutiny jej stačí zlikvidovat ve sběrně elektroodpadu.Ochutnejte novinku Nutristick XL

Jednorázové cigarety Nutristick patří mezi žádané kousky. Nyní přichází k nám na trh Nutristick XL, který je odklonem od cigaret Nutristick Klasik. Nabízí 4000 mAh kapacitu baterie, což je kolem 700 potáhnutí.

Nutristick XL= nahradí až 3 krabičky cigaret

Proč vsadit na jednorázové elektronické cigarety Nutristick XL? Odpověď je zcela prostá: protože ušetříte! Jedna elektronka nahradí až 3 krabičky klasických cigaret. Je ideální tedy pro ty, kdo chtějí snížit náklady na kouření nebo se postupně odnaučit kouřit úplně. Hodit se vám bude také všude, kde musíte vydržet delší dobu bez cigaret, tedy:  v autobusech, vlacích, letadlech, na školeních a konferencích, v restauracích a dalších nekuřáckých prostředích. Její použití je velmi snadné, na rozdíl od klasické elektronické cigarety nemusíte nic zapínat, ani vypínat či instalovat a doplňovat. Po použití ji zlikvidujete v souladu s návodem výrobce.

Proč zkusit Nutristick XL?

Jste ve světě elektronických cigaret nováčkem? Než začnete investovat do vybavení a příslušenství, možná bude na místě malý test chuti. A jak lépe zjistit, jak e cigarety chutnají a cítit se, než s jednorázovými cigaretami Nutristick XL?

Jednorázové elektronické cigarety vypadají jako skutečné a v případě Nutristick XL dodávají stejný druh chuti a pocitu v krku jako vaše oblíbená tradiční cigareta. Ať už tedy hledáte šmrnc cigarety s plnou chutí nebo hladkost ovoce, pořiďte si jednorázovku nebo dvě a otestujte je.

Jakmile se rozhodnete pro chuť, která se vám líbí, pak je čas podívat se na dobíjecí jednotky, které budou vyžadovat větší výdaje. Z dlouhodobého hlediska vás však elektronické cigarety budou stát o 76 % méně než běžný tabák, což je jeden z nejlepších argumentů, proč jít cestou elektronických cigaret. Jednorázové elektronické cigarety jsou fantastickým způsobem, jak vyzkoušet něco neobvyklého, aniž byste se museli zavázat k výdajům. Parfémový průmysl má malé zkušební lahvičky a vzorky do časopisů, které spotřebitelům umožňují aplikovat vůni před nákupem celé lahvičky. Jednorázové elektronické cigarety mají stejný mechanismus: Vyberte si jednu nebo dvě a ochutnejte zboží, než začnete přemýšlet o zásobách.

Lio Nano Mini nejmenší jednorázová cigareta na světě

LIO NANO Vape je perfektní e-cigareta pro kuřáky, kteří chtějí přejít na vaping. Snadno se používá, protože již obsahuje kapalinu a baterii. Jak vyplývá z názvu, jednorázovou cigaretu lze použít jen jednou. LIO NANO Vape je ideální pro přechod od tradičních cigaret k vapingu, takže je ideální volbou pro každého, kdo chce zlepšit svůj zážitek z kouření.

LIO NANO MINI a další druhy

LIO je atomizační technologie značky iJoy navržená tak, aby změnila životy miliard kuřáků po celém světě. Doufáme, že tato technologie bude přijata, aby se život mohl stát krásnějším. iJoy se snaží o péči a vylepšení jednotlivých hardware včetně sad podů a modů, zatímco značka LIO se silně zaměřuje na jednorázové elektronické cigarety.

Vapy LIO NANO jsou ideální pro začátečníky i zkušené vapery. Jednorázové e-vape LIO NANO dostupné v různých příchutích poskytují příjemný a intenzivní vývoj chuti. Jedním z modelů je Lio Nano Mini, která je nejmenší elektronickou cigaretou na světě. LIO Mini je varianta vape bez nikotinu od společnosti LIO. Popis produktu „Mini“ je však poněkud zavádějící a měl by být nahrazen spíše slovem „light“. LIO Mini obsahuje 1,0ohmovou vertikální Nichrom cívku. Je vyrobena z hliníkové slitiny (hlavní plášť) a PCTG (náustek, spodní konec) a téměř nic neváží. Cívka je napájena integrovanou 500mAh baterií a údajně pracuje na konzistentním výkonu 12W. Získáte s ní 600 potáhnutí v podobě intenzivní a skutečně plné chuti liquidu.

Dopřejte si záplavu chutí

Řada zahrnuje 20 oblíbených příchutí, takže si vybere každý. Ať už je to ovocná směs bobulí, sladká žvýkačka nebo čerstvá marocká máta, banánová či jiná příchuť, vždy budete mile překvapeni záplavou chutí. Každá cigareta obsahuje 2 ml tekutiny a nedá se dobíjet. Použití je velmi snadné, stačí elektronku vytáhnout z obalu a můžete ji okamžitě začít využívat.

Poznejte výhody jednorázových cigaret

Elektronické cigarety obvykle spadají do jedné ze dvou různých kategorií: opakovaně použitelné a jednorázové. Opakovaně použitelné modely jsou preferovanou volbou pro většinu uživatelů, protože umožňují větší svobodu při výběru nikotinových příchutí a sil; modely na jedno použití jsou však stále schůdnou alternativou, která je skvělá pro začátečníky.

 

Jednorázové e-cigarety nabízejí vysokou úroveň pohodlí, ale mají také své nevýhody. Než si zakoupíte jednorázové elektronické cigarety na místní čerpací stanici nebo v obchodě se smíšeným zbožím, měli byste se podívat na jejich výhody a nevýhody uvedené níže.

Výhody jednorázových e-cigaret:

  • Pohodlné a snadné použití. Většina jednorázových elektronických cigaret je dodávána s kapalným nikotinem (e-liquidem) již nainstalovaným v zařízení.

  • Není třeba se obávat doplňování zařízení e-liquidem

  • Malé, přenosné a snadno se přepravují

  • Umožňuje vám užívat si neredukovaný nikotin bez dýchání tisíců dalších chemikálií běžně spojených s kouřením.

Ať už je to opakovaně použitelná nebo jednorázová, všechny elektronické cigarety jsou lepší než tradiční tabákové cigarety. Jsou bezpečnějším a účinnějším způsobem konzumace nikotinu bez použití kouření; nicméně jednorázové c-cigarety se obvykle využívají krátce, když se porovnají s jejich protějšky, opakovaně použitelnými modely.

Největší stížností, kterou uživatelé mají ohledně jednorázových e-cigaret, je jejich nedostatek přizpůsobení. Opakovaně použitelná e-cigareta je plně přizpůsobitelná s celou řadou tekutých nikotinových chutí a sil tabáku. To je zvláště užitečné pro lidi, kteří přejí přestat kouřit, protože mohou postupně snižovat nikotinovou sílu liquidu až k naprosté nule. Jednorázové e-cigarety tyto funkce nemají, protože většina modelů má generický typ e-kapaliny zabudované přímo do zařízení.

Vyzkoušejte jednorázové e-cigarety bez nikotinu

Jednorázové e-cigarety z naší nabídky jsou připraveny k okamžitému použití. Jednorázová e-cigareta je již nabitá a e-liquid je obsažen jednorázovou dávkou. K plnění e-liquidu nebo nabíjení před použitím nejsou potřeba žádné ruční kroky. Po potáhnutí z jednorázovky senzor aktivuje baterii, aby vytvářela teplo. Po zahřátí se e-liquid přemění na páru.

 

Jednorázové e-cigarety bez nikotinu

Na rozdíl od jednorázových cigaret prodávaných na benzínových pumpách z minulosti – které využívaly velmi ranou technologii a byly navrženy tak, aby vypadaly jako cigareta a zároveň poskytovaly jen málo stejného zážitku – je moderní jednorázová elektronická cigareta navržena tak, aby replikovala pocit, vjem a chuť. kouření. Vape produkty jsou také považovány za o 95 % méně škodlivé než tabákové produkty. Jednorázová elektronická cigareta lze rovněž pořídit ve verzi bez nikotinu.

Jak nahrazuje jednorázová elektronická cigareta klasické cigarety?

Jednorázová elektronická cigareta bez nikotinu nahrazuje cigarety dvěma klíčovými způsoby – nabízí náhradní zdroj nikotinu a vyžaduje použití rukou – a zaměřuje se na dva nejběžnější obvyklé prvky tradičního kouření tabáku. Jednorázová elektronická cigareta používá e-liquid o různých silách nebo zcela bez nikotinu. To mu umožňuje přesněji odpovídat způsobu, jakým se nikotin z cigaret dostává do krevního oběhu než volný nikotin.

To, jak dlouho jednorázovka vydrží, do značné míry závisí na produktu a na zvycích vapingu každého uživatele. Silnější kuřáci mají tendenci používat jednorázové pomůcky rychleji než slabí kuřáci. Například jednorázová elektronická cigareta Dinner Lady, vybavená výkonnou 350mAh baterií, která nemá konkurenci s ostatními pery Vape, poskytuje až 400 šluků.

Jsou jednorázové e-cigarety nová móda?

Jednorázové e-cigarety jsou AIO (all-in-one) zařízení určená k jednorázovému použití. Když dojde kapalina nebo dojde baterie, vyhodíte ji a použijete novou. Zdá se, že jsou skvělou volbou pro lidi, kteří se snaží přestat kouřit a hledají vhodnou alternativu k analogovým cigaretám.

 

Jednorázová baterie se nabije a náplň se naplní kapalinou se specifickou silou nikotinu. Ohřívač je také již nainstalován. Neexistuje žádný nabíjecí port, žádné ohřívače, které je třeba vyměnit, žádné doplňování kapaliny, dokonce ani tlačítko! Vezměte jednorázovou cigaretu z krabičky a můžete kouřit.

Jak dlouho vydrží jednorázová e-cigareta?

Jak dlouho jednorázová e-cigareta vydrží, závisí na třech faktorech: množství tekutiny, kapacitě baterie a způsobu vapování. Množství tekutiny se obvykle pohybuje kolem 1,2 - 2ml a kapacita baterie nepřesahuje 800mAh. Na obalech výrobci často uvádějí zaokrouhlený počet šluků, které lze získat. Pro lidi, kteří potahují silněji a hlouběji, bude tato hodnota o něco nižší. Jednorázová elektronická cigareta má stále větší oblibu.

Pro koho se jednorázové e-cigarety hodí?

Jednorázové jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají nejjednodušší zařízení. Zklamáni nebudou ani kuřáci, kteří chtějí vyzkoušet alternativní způsoby dodávání nikotinu do těla. Jsou situace, kdy i vapeři používající špičkové, sofistikované e-cigarety budou chtít použít jednorázové elektronické cigarety, jako je párty nebo výlet na dovolenou. Jednorázovky se snadno vejdou do kapsy a jsou dobrou náhradou, když bojujete s vybitou baterií, spálenou topnou spirálou nebo vám dojde liquid.

Zajímavé je, že jednorázovky nejsou novým nápadem. Ale teď mají "nový život". V době korporací a honby za úspěchem, kdy na nic není čas, jsou jednoduchá řešení na prvním místě. Čím jednodušší, tím lepší. Budou se jednorázovky používat podobně jako pody? To zjistíme časem.

Vyzkoušejte Elf Bar 600

Proč jsou jednorázové cigarety tak oblíbené? Ze spousty důvodů. Za prvé, jsou velmi přenosné a jsou chytré, abyste mohli jít kamkoli nebo cestovat. Jejich použití je také snadné a pohodlné. Koneckonců, můžete je vyzkoušet v různých příchutích. Tato zařízení rozhodně stojí za svou cenu a můžete je používat během okamžiku.

 

Proč Elf Bar 600?

V aréně jednorázových vapů jsou jednorázové cigarety Elf Bar 600 zajímavou novinkou. Tyto typy vapingových jednotek jsou některé z nejnovějších technologií pro uživatele elektronických cigaret. Pokud jste právě přešli z kouření na vaping, zjistíte, že je docela vhodné potahovat jednorázové cigarety. Díky tvaru a designu pera na jedno použití zažijete neopakovatelný pocit z příchutí, které z klasického kouření neznáte.

Vape pera stejně jako
elektronické cigarety jsou ruční zařízení produkující páru. Jsou na baterie a jsou plněné e-liquidem v různých příchutích. Tato tekutina je napuštěna nikotinem, aby vám poskytla příjemný hit. Tyto ingredience jsou nezbytné pro výrobu chutných oblaků, které inhalujete z vape pera. Elf Bar 600 jsou k dispozici v příchutích cola, blueberry, jablko, pink lemonade a dalších.


Co obsahuje jednorázová cigareta?

Typická jednorázová cigareta je opatřena zásobníkem, baterií, topným článkem a náustkem. Zásobní nádrž je nádoba na e-liquid, která se skládá z konkrétní příchutě a také nikotinu. To poskytuje příchuť vape pera dle vašeho výběru. Baterie naopak napájí topné těleso, které ohřívá e-liquid v nádrži tak, aby se přeměnil na páru. Prostřednictvím náustku vdechujete tuto páru, což vám dává čistý relaxační pocit.

 

Jednorázové cigarety Lio Nano Vape

Uvažujete o přechodu na e-cigaretu, ale bojíte se, že to nezvládnete? Pak by pro vás mohla být ideálním řešením jednorázová e-cigareta Lio Nano Vape! Co je to za produkt a proč byste ho měli mít? Jak funguje a jak jej správně používat? To se dozvíte v našem dnešním článku!

 

Co je to jednorázová cigareta?

Jednorázové e-cigarety jsou produkty typu vše v jednom, které jsou určeny k jednorázovému použití. Vystačí na určitý, předem stanovený počet šluků, např. 600. Po použití je třeba je vyhodit a použít jiný přístroj. Je to tedy skvělé řešení pro ty, kteří hledají alternativu k analogovým cigaretám a nechtějí sahat po klasickém elektronické cigaretě.

Jednorázová e-cigareta je produkt, který lze použít téměř okamžitě. Je vybavena nabitou baterií, kartuší naplněnou kapalinou a ohřívačem. Díky tomu se používá opravdu snadno a zvládnou to i nezkušení vapeři.

Jak používat jednorázovou cigaretu?

Jednorázové e-cigarety se snadno používají. Na rozdíl od jiných zařízení tohoto typu nemají žádné tlačítko. Takže jednorázovku vyndáte z krabičky a potáhnete z ní stejně jako z běžné cigarety. Po uplynutí doby použitelnosti jej jednoduše vyhodíte do koše.

Jednorázové cigarety Lio Nano Vape

Jednorázové cigarety Lio Nane Vape jsou moderní produkt se snadným použitím. Vybrat si můžete z mnoha barev, mají patentovaný design pull & play IJOY. Váží pouhých 25 g a jsou 6,5 mm tenké. Náplň obsahuje 20 mg nikotinové soli a skvělé příchutě. Oproti jiným modelům mají nižší spotřebu a neškrábou v krku. Lio Nano Vape jsou ideální model do práce i na cesty. Z jedné cigarety získáte až 600 potáhnutí. Dým se tvoří již při 1 Ω a zaručí vám skvělý zážitek z kouření. Zařízení obsahuje 500 mAh baterii s výkonem 12 W a má tak skutečně dlouhou životnost.

8 položek celkem