Vylepšujeme ověření věku! Návod najdete zde.
REGISTRUJ SE a odebírej newsleter a získej slevu až 20%

O nás

Jmenuji se Milan Flídr a jsem provozovatel platformy Onevape.cz pro prodej jednorázových elektronických cigaret. Mám 20 let zkušeností v tabákovém průmyslu, z toho 10 let v segmentu elektronických cigaret. Provozuji několik internetových obchodů, jsme malá rodinná firma. Zabývám se jak maloobchodem, tak velkoobchodem. Spolu se svým týmem, který tvoří Jitka Flídrová - expedice, Denisa Flídrová - expedice a Dominik Flídr - obchodní zástupce pracujeme na tom, aby se k vám vaše zboží dostalo včas a v nejvyšší kvalitě. Máme vlastní sklad pro expedici, zboží odesíláme obratem.

Naším zdrojem jsou ti nejlepší dodavatelé, kterří se můžou pochlubit nejbohatším sortimentem vape produktů. Vše, co najdete na naší platformě, je 100% originální a legální. V eshopu onevape.cz si můžete rezervovat nejnovější modely jednorázových elektronických cigaret. Snažíme se naše služby dynamicky rozvíjet tak, aby je mohl bez problémů využívat každý zákazník, který tyto stránky navštíví.

Jednorázové e-cigarety umožňují používat elektronickou cigaretu za nízkou cenu bez nutnosti učit se technickou stránku jejich používání. Toto řešení bude ideální pro lidi, kteří si nejsou jisti, zda je elektronická alternativa klasických cigaret pro ně, nebo se neúspěšně pokoušeli přestat kouřit kvůli svému zdraví či svým příbuzným. Největší výhodou jednorázové elektronické cigarety je její výkon – nemusíte ji skládat, nabíjet, plnit tekutinou, protože je po vytažení z krabičky připravena k použití.

 
Používáme ověření věku Adulto