Vylepšujeme ověření věku! Návod najdete zde.
REGISTRUJ SE a odebírej newsleter a získej slevu až 20%

Zákaznický program

Zákaznický program OneVape

 

Vzhedem k tomu, že si vážíme všech našich zákazníků, rozhodli jsme se pro vás připravit naprosto jedinečný zákaznický program, kde vám poskytneme slevy a akce bez jakéhokoliv načítání minulých obchodů nebo podobných akcí. Prostě a jednoduše, poskytneme výhody všem registrovaným zákazníkům.

 

Registrovaný zákazník

Pokud se rozhodnete k registraci na našem obchodě, můžete se těšit na mnohem zajímavější ceny než neregistrovaní zákazníci.

Každý registrovaný zákazník se u nás může těšit na slevu ve výši 5% u všech produktů, které zakoupí, ne pouze na vybrané produkty, prostě na vše. Rázem jste oproti neregistrovaným zákazníkům zvýhodněni o pět procent. To ale není vše.

Jako naše poděkování za nákup se může každý registrovaný zákazník těšit na slevu ve výši  2%  až  5%  na vše, ve formě slevového kuponu, který obdrží spolu s potvrzením objednávky. Výše slevy je závislá na výši objednávky.

Vzhledm k zákonému omezení, je ale nutné pro obdržení Slevového kuponu, být registrován k odběru newsletteru, protože se zde jedná o cenovou nabídku.

Objednávka nad  499 Kč = slevový kupón na 2%

Objednávka nad 1 499 Kč = slevový kupón na 3%

Objednávka nad 2 499 Kč = slevový kupón na 4%

Objednávka nad 3 499 Kč = slevový kupón na 5%

 

Každý měsíc pro vás připravíme naší top slevu 10% na produkty vybraných značek již od jednoho kusu. Není to super ?

 

V uplatnění slev vás samozřejmě nebudeme omezovat, všechny slevy vám sečteme, u produktů v AKCI máte tedy slevu 5% za registraci + 10% na akční zboží + až 5% na Slevovém kuponu.  Tedy bomba, vaše sleva je 20%.

 

Nechcete se tedy raději zaregistrovat hned ZDE ???

 

Ať se již rozhodnete pro nákup jako registrovaný nebo neregistrovaný zákazník, moc se těšíme na vaší objednávku a věříme, že budete s našim obchodem spokejeni a budete se k nám rádi vracet.

 

Tým obchodu OneVape

 

Používáme ověření věku Adulto