AKCE
zaregistrujte se a získejte navíc slevu až -20%!

Zákaznický program

Zákaznický program OneVape

 

Vzhedem k tomu, že si vážíme všech našich zákazníků, rozhodli jsme se pro vás připravit naprosto jedinečný zákaznický program, kde vám poskytneme slevy a akce bez jakéhokoliv načítání minulých obchodů nebo podobných akcí. Prostě a jednoduše, poskytneme výhody všem zákazníkům, ať již registrovaným nebo i neregistrovaným.

Samozřejmě, že registrovaní zákazníci mají podstatně výhodnější podmínky, ale pokud si z jakéhokoliv důvodu nepřejete být registrováni, i pro vás máme připravené akce pro zvýhodnění vašeho nákupu.

 

Neregistrovaný zákazník

Každý neregistrovaný zákazník se u nás může těšit na slevu ve výši 3% u všech produktů, které zakoupí v minimálním množství 2 kusů. Tato sleva je poskytována na celý sortiment našeho obchodu, ne pouze na vybrané produkty, prostě na vše.

Ať si vyberete dražší jednorázové cigarety jako Elf Bar a I VG nebo levnější značky jako Dinner Lady a Nutristickzakoupíte 2 ks jakékoliv cigarety, 3% sleva je vaše.

 

Registrovaný zákazník

Pokud se rozhodnete k registraci na našem obchodu, můžete se těšit na mnohem zajímavější slevy než neregistrovaní zákazníci.

Každý registrovaný zákazník se u nás může těšit na slevu ve výši 5% u všech produktů, které zakoupí v minimálním množství 2 kusů. Tato sleva je poskytována na celý sortiment našeho obchodu, ne pouze na vybrané produkty, prostě na vše. Rázem jste oproti neregistrovaným zákazníkům zvýhodněni o dvě procenta. To ale není vše, to nejlepší na vás čeká.

Každý měsíc pro vás připravíme naší top slevu 15% na produkty vybraných značek již od jednoho kusu. Není to super ?

V uplatnění slev vás samozřejmě nebudeme omezovat, obě slevy vám sečteme, pokud si tedy vyberete 2ks produktu z naší měsíční akce, pak máte na tento produkt slevu 5% + 15%. Tedy bomba, vaše sleva je 20%.

 

Nechcete se tedy raději zaregistrovat hned ZDE ???

 

Ať se již rozhodnete pro nákup jako registrovaný nebo neregistrovaný zákazník, moc se těšíme na vaší objednávku a věříme, že budete s našim obchodem spokejeni a budete se k nám rádi vracet.

 

Tým obchodu OneVape