Vylepšujeme ověření věku! Návod najdete zde.
REGISTRUJ SE a odebírej newsleter a získej slevu až 20%

Dinner Lady - liquid s nikotínovou solí

 Liquidy s nikotínovo solí jsou stále populárnější. K jejich popularitě přispívá právě obsah nikotínové soli, který u liquidu zajišťuje méně škrábání v krku a rychlejší vstřebávání nikotínu do těla, což vede k mnohem příjemnějšímu vapování.

Právě vzhledem k této popularitě se rozhodl světoznámý a velice oblíbený výrobce příchutí pro vaping Dinner Lady vstoupit na trh liquidů.

Pro tento vstup si britská společnost Dinner Lady zvolila řadu 25 velice kvalitních příchutí liquidů, které obsahují nikotínovou sůl. Příchutě byly voleny právě ze zkušeností s prodejem S&V příchutí. Právě proto byly voleny příchutě s tou největší oblibou a prodejností.

Všechny liquidy Dinner Lady z této prémiové řady obsahují 20mg nikotinu, jsou dodávány v 10 ml lahvičkách, poměr těchto liquidů je standartní 50PG / 50VG a samozřejmě obsahují nikotínovou sůl.

Škála příchutí je velice pestrá. Naleznete zde příchutě ovocné, sladké, nápojové a dokonce i příchutě tabákové, kterých mezi liquidy s nikotínovou solí ostatních výrobců mnoho nenajdete.

 

Jako malou ukázku příchutí liquidů Dinner Lady s nikotinovou solí představujeme

Ovocné příchutě - klasické hroznové víno nebo silná citronová chuť

Sladké příchutě - jablečné žele bonbony, citronový dort nebo celá řada různých zvýkaček

Chladivé příchutě - líčí na ledu nebo chladivé mango

Nápojové příchutě - oblíbená cola nebo limonáda z malin a jahod

Tabákové příchutě - tabák s kávou nebo směs tabáčků

 

Prostě, výběr příchutí Dinner Lady liquidů je dostatešně široký, aby si zde každý vaper nalezl tu svoji příchuť. Vřele doporučujeme, po vlastním testu, ochutnat více příchutí, každá je jiná, ale každá je skvělá. Dámy jistě ocení žvýkačkové příchutě, pánové tabákové a chladivé.

Liquidy Dinner Lady s nikotínovou solí jistě zaujmou přední místa v oblibě vaperů, stejně jako je zaujímají S&V Dinner Lady příchutě mezi milovníky vlastní výroby liquidů.

V OneVape vám nabízíme kompletní řadu liquidů Dinner Lady s nikotínovou solí. Registrovaní zákazníci mohou okamžitě využít slevu 5 % a jako bonus, aby jste mohli tuto lahůdku ochutnat,  máte připravenu slevu další 10% slevu, která se vám započte v nákupním košíku.

Nečekejte a pokud vyznáváte nikotínovou sůl nebo ji chcete pouze vyzkoušet, pojďte ochutnat tuto novinku od Dinner Lady.

 

 

 
Používáme ověření věku Adulto