Vylepšujeme ověření věku! Návod najdete zde.
REGISTRUJ SE a odebírej newsleter a získej slevu až 20%

Venix = jednorázovka co vás nezklame

  Jednorázová cigareta Venix je skvělá jednorázovka svým poměrem cena / výkon. Disponuje 2ml liquidu, který by vám měl zaručit až 700 potažení z jedné cigarety. Samozřejmě je tato hodnota závislá na síle vašich potahů, což znamé, že když jste vaper preferující hluboké, dlouhé potahy, na 700 potahů se nedostanete, ale tento poblém budete řešit u každé jednorázovky 😀.

  Dalším plusem této jednorázovky Venix je žhavící hlava o odporu 1,6 ohmů u verze Venix X , která je ideální pro vapery, kteří preferují u Venix styl vapování známý z klasických cigaret, tedy takzvané šlukování, prostě kouření pusa-plíce. Novinka Venix PRO disponuje novou žhavící hlavou Mesh COIL , která zajistí vaší jednorázovce kvalitnější chuť liquidu přiváděného do úst.

Venix disponuje i vestavěnou baterii o kapacitě 400mAh, která zajistí vaší žhavící hlavě dostatek energie pro spotřebování celé dávky liquidu v jednorázovce.

Momentálně Venix nabízí tři produktové řady jednorázovek:

 

Venix X  18mg nikotinu

15 příchutí, vesměs ovocné , většinou jednodruhové, které jsou doplněny o nápojové příchutě Coly a Cappucina a hlavně velice oblíbenou tabákovou příchuť nasládlého tabáku. V této kategorii naleznete i několik základních klasických ovocných mixů.

 

 

Venix X BEZ NIKOTINU

nabízí 7 kvalitních ovocných ovocných příchutí pro vyznavače vapování bez nikotínu, které je v poslední době čím dál populárnější a lze očekávat, že nabídka této kategorie bude rozšířena.

 

 

Venix PRO  18mg nikotinu

11 netradičních příchutí mixu ovoce , prostě bomba, příchutě, které u jiných výrobců těžko naleznete, jako třeba borůvka s granátovým jablkem nebo černý rybíz s hroznovým vínem. Zejména v poslední době získává právě černý rybíz na popularitě.

 

 

 

V každém případě vás jednorázovky Venix svojí nabídkou příchutí jistě uspokojí. Své si zde najdou jak vyznavači ovocných mixů, tak i vapeři, kteří mají oblíbené pouze jedno ovoce.

Ti co nemají v oblibě ovocné příchutě, jistě rádi sáhnou po oblíbeném cappucínu nebo známé a chutné Cole.

Nasládlý tabák od Venixe je jednou z mála tabákových příchutí, kterou mezi nabídkou jednorázovek od všech výrobců naleznete.

Venix patří mezi celosvětově známého a populárního výrobce již mnoho let, který si získal značnou popularitu hlavně mezi dámskou klientelou, ale Venix jistě nadchne i mnoho mužů 😀.

Na OneVape.cz vám nabízíme kompletní sortiment značky Venix za skvělé ceny, které ocení hlavně naši registrovaní zákazníci, pro které je cena ještě výhodnější. Samozřejmě, jak je již u nás tradicí, držíme veškerý sortiment skladem, takže rychlost předání vaší objednávky přepravci je blesková,

Ochutnejte tutu skvělou značku Venix a udělejte si obrázek o její chuti. Pokud jste vyznavači decentních, nepřeslazených příchutí, jistě budete spokojeni.

Na druhou stranu, jednorázovky Venix rozhodně nedoporučujeme vyznavačům velmi sladkých a silných příchutí Kurwa Collection, vás by Venix pravděpodobně moc neuspokojil 😀.

 

Používáme ověření věku Adulto