Vylepšujeme ověření věku! Návod najdete zde.
REGISTRUJ SE a odebírej newsleter a získej slevu až 20%

NOVINKA od Kurwa Collection = 10 koktejlových příchutí

Jedny z nejoblíbenějších jednorázovek Kurwa Collection se rozhodli , na konec roku 2023,  uvést na trh řadu nových příchutí Kurwa Cocktail. V této řadě najde 10 úplně nových příchutí, které se vyznačují koktejlovou chutí. Nechte se přenést na slunné pláže a tam si vychutnejte tuto lahodnou směs chutí.

Už jen připomínka letních pláží předurčuje příchutě Kurwa Cocktail k ledovým chutím. Devět z desítí koktejlů je chladivých, proto je tato řada určena hlavně pro milovníky mentolu nebo máty v různých příchutích.

Řada Kurwa Cocktail disponuje 20mg nikotinu, tedy největším povoleným množstvím a je proto určena pro silnější kuřáky. Na rozdíl od starší sestry , jednorázovky Kurwa Collection Vape, došlo ke změně tvaru e-cigarety, ale stále disponuje minimálně 700 potahy v jedné cigaretě. Jednorázovka Kurwa Cocktail připomíná svým tvarem jednorázovku Lost Mary, chuťově je to ovšem stará známá kvalitní, hustá chuť Kurwa Collection.

V řadě Kurwa Cocktail najdete nápojové koktejly všeobecně známé jako Piňa Colada, Cola s rumem nabo Mojito. Těšit se ovšem můžete  i na úplně nové mixy jako kaktus s jablkem nebo tropické líčí s jahodou. Po našem testu a zájmu vaperů ihned po naskladnění stojí určitě za doporučení i příchuť Broskvového ledového čaje.

Pokud patří jednorázovky Kurwa Collection mezi vaše oblíbené , řada Kurwa Cocktail vás jistě potěší a naleznete zde příchuť, kterou budete moci zařadit mezi své oblíbené.

Mnoho vaperů preferujících Kurwa Collection si okamžitě po naskladnění objednalo na ochutnání celou řadu Kurwa Cocktail a vzhledem k dalším objednávkám po ochutnání lze soudit, že i tato řada bude mít mnoho svých oblíbenců.

Teď již stačí pouze jednorázovku Kurwa Cocktail ochutnat a posoudit, zda zde naleznete chuť koktejlu pro váš vaping nebo zda zůstanete u svých tradičních příchutí.

Na OneVape.cz tradičně držíme celý sortiment Kurwa Cocktail skladem, takže rychlost předání vašich objednávek je zajištěna a vy nemusíte dlouho čekat na doručení.

 

 

 

 
Používáme ověření věku Adulto