AKCE
zaregistrujte se a získejte navíc slevu až -20%!

Novinka v našem sortimentu: Kurwa Collection VAPE

Tahle řada jednorázových elektronických cigaret vás bude bavit nejen svou chutí, ale také díky blikajícímu LED osvětlení. Zazáříte s ní třeba na diskotéce či v clubu.

Kurwa Collection Vape

Kurwa Collection je elektronická jednorázová cigareta, která vám vydrží až 700 potáhnutí a to díky baterii s kapacitou 500 mAh. Obsahuje 20 mg nikotinové soli a vyrábí se v 10 nevšedních příchutích, které těžko najdete u jiných výrobců. Příchutě Kurwa Collection jednorázové cigarety mají decentní chuť.

Na první pohled vás zaujme design. Má více potažení a hlavně má nádherné průhledné tělo, díky tomu při potažení LED dioda prosvítí nádherně celou cigaretu, takže je to lehce designová záležitost. Kurwa Collection je jednorázová cigareta propracovaná od skvěle vypadající krabičky až po vynikající chuť při vapování. Vybrat si můžete příchutě jako kombinaci borůvek nebo gumové medvídky a dopřát si tak dokonalé vapování. Objem náplně je 2 ml.

Jednorázové cigarety mají řadu výhod

Jednorázová e-cigareta je produkt, který lze použít téměř okamžitě. Je vybaven nabitou baterií, kartuší naplněnou kapalinou a ohřívačem. Díky tomu se používá opravdu snadno a zvládnou to i nezkušení vapeři. Jednorázové e-cigarety jsou produkty, které přicházejí v mnoha příchutích. Najdete u nás široký výběr těchto produktů. To vám umožní otestovat různé příchutě, abyste věděli, která se vám líbí. Toto řešení skvěle funguje i v případě, že denně kouříte běžné cigarety a hledáte produkt, který je povolen na veřejných místech. Nemusíte pak utrácet vysoké částky za e-cigaretu a veškeré potřebné příslušenství – stačí sáhnout po jednorázové.