Vylepšujeme ověření věku! Návod najdete zde.
REGISTRUJ SE a odebírej newsleter a získej slevu až 20%

OneVape - jednorázovky na dosah ruky

Jednorázové elektronické cigarety (nebo také jednorázovky) jsou hitem posledních pár let. Nový specializovaný e-shop na tento sortiment OneVape.cz pro vás připravuje pravidelnou várku novinek a nabídku těch nejoblíbenějších jednorázovek na českém trhu.

Pod, který nevyžaduje plnění liquidem ani nabíjení, je tzv. jednorázová e-cigareta - jednorázovka. Jedná se o pohodlné řešení typu vše v jednom, tedy připravené k použití ihned po vybalení. Nevyžaduje technické znalosti elektronických cigaret, prostě jednorázovku vybalíte a vapujete.

Jednorázovky doporučujeme především lidem, kteří chtějí své dobrodružství začít s vapingem, ale nejsou si jisti, zda je to něco pro ně nebo pro kužáky, kterým jednorázovky umožní kouřit v prostorech, kde je klasické kouření zakázáno.

Jednorázovky jsou skvělým doplňkem kuřáka, kterému zaměstnání nedovolý vykouřit celou cigaretu, například číšník nebo servírka, zatímco jednorázovky mu dokonale poslouží překlenout čas volna. Na rozdíl od klasického kouření nabízejí jednorázovky podstatně větší výběr příchutí než klasická cigareta.

Jednorázovky z OneVape.cz

Jednorázovky vám dávají možnost používat elektronickou cigaretu za nízkou cenu bez nutnosti seznamovat se s technickou stránkou jejich používání. V případě, že si chcete vyzkoušet tento produkt, aniž byste museli investovat větší částku, jsou jednorázovky skvělou volbou. Životnost zařízení závisí na kapacitě baterie a náplně, obvykle se jedná o 500-600 šluků. Jednorázovky jsou malou investicí, takže jsou skvělé pro nepřesvědčené vapery a příležitostné kuřáky. Jsou také ideální na cesty a na dovolenou. Jednorázový výdaj srovnatelný s cenou krabičky analogových cigaret je způsob, jak otestovat elektronické kouření.

Na OneVape.cz najdete širokou škálu produktů jak beznikotínových, tak i nikotínových s množstvým nikotínu 6 mg20 mg , s příchutěmi tabákovými i ovocnými. Co takhle třeba příchuť banánu či manga nebo chladivého mentolu? Je jen na vás, čemu dáte přednost. Změna tradičních cigaret na jednorázovky snižuje riziko rakoviny způsobené tabákovým kouřem a chemikáliemi obsaženými v jejich složení. Používejte moudře nejnovější technologická řešení. Pohodlí používání jednorázovek je skvělé. Zařízení stačí vytáhnout z kapsy a začít kouřit. Po vybití baterie nebo vytečení tekutiny jej stačí zlikvidovat ve sběrně elektroodpadu.

V OneVape.cz vám nabízíme celou škálu jednorázovek. Počínaje zavedenými značkami jako Elf Bar nebo Lio Nano a konče naprostými novinkami jako Kurwa Collection, JDI Romio March nebo Venix. Máme zde velice širokou nabídku beznikotínových jednorázovek, jednorázovky s maximálním množstvím 20mg nikotínu, mnoho známých i neznámých příchutí, včetně velké nabídky mentolových příchutí s různým množstvím nikotínu.

Svoje jednorázovky si v OneVape.cz najde naprosto každý.

.
.
.
.
Používáme ověření věku Adulto