Vylepšujeme ověření věku! Návod najdete zde.
REGISTRUJ SE a odebírej newsleter a získej slevu až 20%

Poznejte výhody jednorázových cigaret

Elektronické cigarety obvykle spadají do jedné ze dvou různých kategorií: opakovaně použitelné a jednorázové. Opakovaně použitelné modely jsou preferovanou volbou pro většinu uživatelů, protože umožňují větší svobodu při výběru nikotinových příchutí a sil; modely na jedno použití jsou však stále schůdnou alternativou, která je skvělá pro začátečníky.

 

Jednorázové e-cigarety nabízejí vysokou úroveň pohodlí, ale mají také své nevýhody. Než si zakoupíte jednorázové elektronické cigarety na místní čerpací stanici nebo v obchodě se smíšeným zbožím, měli byste se podívat na jejich výhody a nevýhody uvedené níže.

Výhody jednorázových e-cigaret:

  • Pohodlné a snadné použití. Většina jednorázových elektronických cigaret je dodávána s kapalným nikotinem (e-liquidem) již nainstalovaným v zařízení.

  • Není třeba se obávat doplňování zařízení e-liquidem

  • Malé, přenosné a snadno se přepravují

  • Umožňuje vám užívat si neredukovaný nikotin bez dýchání tisíců dalších chemikálií běžně spojených s kouřením.

Ať už je to opakovaně použitelná nebo jednorázová, všechny elektronické cigarety jsou lepší než tradiční tabákové cigarety. Jsou bezpečnějším a účinnějším způsobem konzumace nikotinu bez použití kouření; nicméně jednorázové c-cigarety se obvykle využívají krátce, když se porovnají s jejich protějšky, opakovaně použitelnými modely.

Největší stížností, kterou uživatelé mají ohledně jednorázových e-cigaret, je jejich nedostatek přizpůsobení. Opakovaně použitelná e-cigareta je plně přizpůsobitelná s celou řadou tekutých nikotinových chutí a sil tabáku. To je zvláště užitečné pro lidi, kteří přejí přestat kouřit, protože mohou postupně snižovat nikotinovou sílu liquidu až k naprosté nule. Jednorázové e-cigarety tyto funkce nemají, protože většina modelů má generický typ e-kapaliny zabudované přímo do zařízení.

 
Používáme ověření věku Adulto