Vylepšujeme ověření věku! Návod najdete zde.
REGISTRUJ SE a odebírej newsleter a získej slevu až 20%

Lio Nano Mini nejmenší jednorázová cigareta na světě

LIO NANO Vape je perfektní e-cigareta pro kuřáky, kteří chtějí přejít na vaping. Snadno se používá, protože již obsahuje kapalinu a baterii. Jak vyplývá z názvu, jednorázovou cigaretu lze použít jen jednou. LIO NANO Vape je ideální pro přechod od tradičních cigaret k vapingu, takže je ideální volbou pro každého, kdo chce zlepšit svůj zážitek z kouření.

LIO NANO MINI a další druhy

LIO je atomizační technologie značky iJoy navržená tak, aby změnila životy miliard kuřáků po celém světě. Doufáme, že tato technologie bude přijata, aby se život mohl stát krásnějším. iJoy se snaží o péči a vylepšení jednotlivých hardware včetně sad podů a modů, zatímco značka LIO se silně zaměřuje na jednorázové elektronické cigarety.

Vapy LIO NANO jsou ideální pro začátečníky i zkušené vapery. Jednorázové e-vape LIO NANO dostupné v různých příchutích poskytují příjemný a intenzivní vývoj chuti. Jedním z modelů je Lio Nano Mini, která je nejmenší elektronickou cigaretou na světě. LIO Mini je varianta vape bez nikotinu od společnosti LIO. Popis produktu „Mini“ je však poněkud zavádějící a měl by být nahrazen spíše slovem „light“. LIO Mini obsahuje 1,0ohmovou vertikální Nichrom cívku. Je vyrobena z hliníkové slitiny (hlavní plášť) a PCTG (náustek, spodní konec) a téměř nic neváží. Cívka je napájena integrovanou 500mAh baterií a údajně pracuje na konzistentním výkonu 12W. Získáte s ní 600 potáhnutí v podobě intenzivní a skutečně plné chuti liquidu.

Dopřejte si záplavu chutí

Řada zahrnuje 20 oblíbených příchutí, takže si vybere každý. Ať už je to ovocná směs bobulí, sladká žvýkačka nebo čerstvá marocká máta, banánová či jiná příchuť, vždy budete mile překvapeni záplavou chutí. Každá cigareta obsahuje 2 ml tekutiny a nedá se dobíjet. Použití je velmi snadné, stačí elektronku vytáhnout z obalu a můžete ji okamžitě začít využívat.

 
Používáme ověření věku Adulto