Vylepšujeme ověření věku! Návod najdete zde.
REGISTRUJ SE a odebírej newsleter a získej slevu až 20%

Qunda XXL - Nová jednorázovka na českém trhu

Dlouho utajovaná novinka na českém trhu Qunda XXL  je tu !

O jejím názvu si můžeme myslet cokoli, ale neskutečný úspěch jednorázovky Kurwa Collection udal směr i této jednorázovce.

Qunda XXL je jednorázová cigareta, která disponuje až 800 potahy, K tomu jí předurčuje kvalitní baterie s kapacitou 400mAh a 2 ml liquidu. Liquid obsahuje nikotínovou sůl s 20 mg nikotínu. Síťovaná hlava Mesh Coil zajistí kvalitní přenos příchutě. Samozřejmostí je i zde LED dioda.

Pro začátek vstupuje Qunda XXL na trh s řadou 8 příchutí. Proti konkurenci to není nijak závratná nabídka, ale vesměs jde o příchutě velmi oblíbené. Lze soudit, že na nástup zvolila Qunda XXL jistotu u příchutí a nechce nijak experimentovat.

Příchutě Qunda XXL jsou na základě našeho testu sladšího charakteru, což je předurčuje hlavně pro vapery, kteří milují sladké příchutě.

Qunda XXL zvolila u příchutí zajimavou nabídku. V nabídce jsou jak příchutě ovocných mixu ( Směs malin a borůvek ), nápojové ( Třešňová cola ) nebo třeba klasické ovocné ( vodní meloun ).

Dle chuti, vzhledu i kapacity jde zcela jistě o jednorázovku, která by měla konkurovat velice oblíbené cigaretě Kurwa Collection.

V našem obchodě OneVape naleznete kompletní nabídku všech osmi příchutí za skvělou cenu. Registrovaní zákazníci se mohou samozřejmě těšit na 5% slevu.

 
Používáme ověření věku Adulto