Vylepšujeme ověření věku! Návod najdete zde.
REGISTRUJ SE a odebírej newsleter a získej slevu až 20%

Síla se ukrývá v chuti: JDI Romio March

Přinášíme další hitovku v podobě jednorázové cigarety značky JDI Romio March. Seznamte se s touto novinkou blíže v našem článku.

Pořádná porce chutí

Jednorázové cigarety JDI Romio March vyrábí firma pocházející z Kuvajtu, která již 25 let vyrábí liquidy a příchutě. Vyber si z našeho sortimentu skvělé takové příchutě jako jsou hroznové víno, svěží máta nebo nakyslá ostružina. Chuť je příjemná, není příliš sladká, což ocení ti, kdo neholdují sladkostem. Tato jednorázová cigareta vyniká svým designovým zpracováním. Rozhodně ji nebudeš chtít schovávat.

JDI Romio je přední značka ve světě jednorázových vapů a je k dispozici v mnoha různých příchutích. JDI Romio March je první jednorázový vape vyráběný v Kuvajtu. Společnost JDI je považována za lídra ve výrobě mnoha unikátních vape zařízení, který si získává své místo na výsluní.

Pořiď si tuto novinku

Chceš vyzkoušet na vlastní kůži, jak tyto jednorázovky chutnají? Není nic jednoduššího! Navštiv náš eshop OneVape a vyber si oblíbené příchutě. JDI Romio March je skvěle tvarované jednorázové zařízení se stylovými barvami , černou a zlatou. Každé z těchto zařízení je vybaveno vestavěnou 500mAh baterií. možňuje přibližně 500 potáhnutí.

Proč jsou JDI Romio March tak oblíbené? Za prvé, jsou velmi přenosné a jsou decentní, abyste s ní mohli jít kamkoli nebo cestovat. Jejich použití je také snadné a pohodlné. Tato zařízení rozhodně stojí za svou cenu a můžete je používat během okamžiku. Pokud jste právě přešli z kouření na vaping, zjistíte, že je docela vhodné a nenáročné potahovat toto jednorázové vapo. Tato elektronka JDI Romio March snadno nahradí běžnou cigaretu. Stejně tak se nemusíte bát, že pára zanechá na oblečení nepříjemný zápach při vapingu. 
Používáme ověření věku Adulto