Vylepšujeme ověření věku! Návod najdete zde.
REGISTRUJ SE a odebírej newsleter a získej slevu až 20%

Tabákové příchutě jednorázových cigaret

E-cigarety jsou skvělý způsob, jak se vzdát kouření, ale existují dva různé typy vapovacích zařízení, ze kterých si můžete vybrat: jednorázové a opakovaně použitelné. Jednorázové elektronické cigarety pořídíte jak v ovocných, tak tabákových příchutích.

Jednorázové elektronické cigarety mají řadu výhod

Jednorázové elektronické cigarety jsou oblíbené, protože se snadno používají a jsou dostatečně levné na to, abyste si koupili nové, až vám dojdou poslední. Jsou skvělé pro ty, kteří hledají pohodlné a snadno použitelné zařízení. Jsou také skvělé pro lidi, kteří chtějí cestovat a hledají bezpečné řešení.

Výhodou je, že k jejich používání nepotřebujete další nástroje nebo příslušenství. Kromě tohoto faktoru pohodlí nezůstane poté žádný nepořádek. Vybrat si můžete tabákové příchutě různých značek a s různou hodnotou obsahu nikotinu. Snadno si tak vyberete produkt na míru svým potřebám, ať už jste silný či příležitostný kuřák.

Od 0 po 20 mg nikotinu

Tabákové příchutě zakoupíte od 0 do 20 mg nikotinu. Navíc si můžete zvolit čistou příchuť tabáku nebo mírně ochucené varianty jako je například Nasty Juice Air Fix e-cigareta Double Apple Shisha 10mg nebo Romio March tabák a karamel. Tyto elektronické cigarety vynikají designem i poměrně dlouhou výdrží baterie.

Jednorázová cigareta je pohodlné, snadno použitelné, levné a vysoce kvalitní řešemí. Její dostupnost a pohodlí z činí populární zařízení mezi vapery, zejména těmi, kteří chtějí zařízení, které není nesmyslné a které bude fungovat tak, jak bylo zamýšleno od začátku do konce. Ve spojení s naší skvělou nabídkou jsou naše jednorázové vape pera jedny z nejlepších na trhu. Oceníte příznivou cenu a skvělý zákaznický servis. Pro pravidelné zákazníky máme vždy něco navíc.

 
Používáme ověření věku Adulto