Vylepšujeme ověření věku! Návod najdete zde.
REGISTRUJ SE a odebírej newsleter a získej slevu až 20%

Elf Bar - nejoblíbenější jednorázovka

Co je Elf Bar?

Jednou z nejznámějších značek pro ochucené jednorázové e-cigarety je právě Elf Bar, který je považován za lídra na trhu a zároveň za značku, která rozpoutala jednorázovkovou mánii.

 

Výhody Elf Baru

Elf Bar je jednorázová ochucená e-cigareta,  má příjemnou chuť a nevzniká dehet  jako u klasických cigaret. Jelikož Elf Bar nesmrdí a dobře chutná, je pro vás  ideální náhradou za obyčejné cigarety. Vybrat si můžete z různých kolekcí, například klasický Elf Bar, Elf Bar V2 , vylepšený model s kovovým tělěm nebo Elf Bar ELFA, model s výměnou cartridgí, prostě tyto jednorázové cigarety si okamžitě zamilujete a zamozřejmě je všechny naleznete v obchodě OneVape.cz.

E-cigareta je vyrobena z kvalitních materiálů, protože  komponenty žhavících hlavic fungují již při nižších teplotách. Elf Bar používá v náplni nikotinovou sůl, díky které je stupeň žhavení ještě nižší a dále nikotínová sůl zabraňuje pocitu škrábání v krku. Díky tomu vydrží baterie déle a spotřebujete méně e-liquidu, také by se dalo mluvit o poněkud ,,zdravější,, variantě vapování.

Proč je Elf Bar lídrem na trhu jednorázových e-cigaret?

V předchozím odstavci jsme shrnuli vlastnosti Elf Baru.  Pro ty, co mají rádi jasné věci jsme výhody vypsali do bodů :

 

  • E-cigareta se nažhaví při nižších teplotách
  • Výrazné chutě po celou dobu životnosti vejpky
  • Vyšší výdrž baterie Elf Baru
  • Nižší spotřeba e-liquidu
  • Elf bar obsahuje nikotinovou sůl s 20mg a 10mg nikotínu

 

Nikotinová sůl je forma nikotinu. Vzniká tím, že se nikotin z tabákových listů musí zneutralizovat chemickou úpravou. Nikotinová sůl pomáhá rychlejšímu vstřebání nikotinu do organismu  a je více efektivní než volný nikotin. Všechny Elf Bar e-cigarety obsahují právě nikotinovou sůl.

Elf Bar a jeho příchutě

E-cigarety značky Elf Bar jsou lidmi považovány za jedny z nejlepších i kvůli chuti. Elf Bar i v této oblasti vyniká. Kromě široké nabídky jsou příchutě totožné s těmi, jaké očekáváte na základě informace na obalu. Elf Bar si zamilujete, pokud máte rádi sladké či výrazné chutě, kde až tak chladivý efekt nepřevládá. Novinkou jsou Elf Bar Elfa. Můžete zvolit příchutě jako je meloun, kyselá malina či exotické mixy ovoce a další.

O velké popularitě Elf Baru svědčí i to, že v nedávně době vstoupil se svojí řadou příchutí na trh s hotovými liquidy, když uvedl řadu příchutí známých z jednorázových cigaret ve formě liquidu s nikotínovou solí 10 ml, který naleznete v našem obchodě pro vaping BestVape.cz

 

 
Používáme ověření věku Adulto