Vylepšujeme ověření věku! Návod najdete zde.
REGISTRUJ SE a odebírej newsleter a získej slevu až 20%

Oxbar c800 - jednorázová cigareta

Jednorázové cigarety Oxbar c800 jsou výrobkem celosvětově známého výrobce elektronických cigaret Oxbar. Mnoho lek zkušeností v tomto oboru se projevilo na jejich prémiovém produktu, jednorázové cigaretě Oxbar c800.

Jednorázová cigareta Oxbar c800 je jednou z nejelegantnějších a nejsilnějších cigaret na českém trhu. Baterie s kapacitou 550mAh a technologie žhavení žhavící hlavy zajišťuje nadstandartní výdrž, která v zavislosti na způsobu tahání dokáže dát až 800 potahů.

Neuvěřitelně reálné příchutě jsou vyráběny v jak v oblíbených ovocných příchutích, tak i v ovocných mixech a na rozdíl od většiny výrobců může Oxbar c800 nabídnout i příchuť oříškového tabáku, která je mezi vyznavači klasického vapování velice oblíbená.

Jednorázová cigareta Oxbar  c800 vás jistě zaujme svým tvarem, který zajistí pohodlé a příjemné držení e-cigarety v ruce, ideálním náustkem a kristalickým designem, který z Oxbar c800 činí i skvělý doplněk.

Oxbar c800 disponuje 2 ml liquidu s 16mg nikotínu. Nejedná se o maximální povolené množství, které je 20 mg, ale dle zájmu vaperů lze soudit, že toto množství je pro vyznavače nikotínu naprosto dostačující.

Na OneVape vám nabízíme kompletní nabídku 11 příchutí. Na první pohled nejde o nijak ohromující počet příchutí, ale kvalita Oxbaru c800 a nabízené příchutě vás jistě přesvědčí, že jde o jednu z nejlepších voleb na trhu.

Na OneVape vám nabízíme Oxbar c800 za skvělou cenu, kterou zjistíte až v nákupním košíku, samozřejmě je pro registrované uživatele připravena i věrností sleva 5%.

.
.
.
.
Používáme ověření věku Adulto