Vylepšujeme ověření věku! Návod najdete zde.
REGISTRUJ SE a odebírej newsleter a získej slevu až 20%

Jaký Elf Bar zvolit ?

Elf Bar - fenomén poslední doby mezi jednorázovými cigaretami.

 

Vzhledem k tomu, že Elf Bar posílá v poslední době na světový trh jednorázových cigaret jednu novinku za druhou, je potřeba si v tom udělat pořádek.

K dnešnímu dni mohou vapeři vybírat na trhu mezi těmito cigaretami

- Elf Bar Klasik

- Elf Bar V2

- Elf Bar ELFA

 

 

Elf Bar Klasik

Základní a původní řada jednorázových cigaret Elf Bar, která si získala mnoho svých skalních vaperů , kteří na ní i přes novinky na trhu nedají dopustit.

Jde o cigaretu s klasickým, pro Elf Bar tradičním, válcovým tvarem.

Příchutě této verze disponují silou 10mg a 20mg nikotínu s využitím nikotínové soli. Z pohledu příchutí jde stále o řadu s nejširší nabídkou příchutí, atˇ již příchutí ovocných, nápojových, sladkých nebo tabákových.

Výdrž cigarety se drží na cca 600 potaženích, s tím , že tato hodnota je mnoha uživateli ozkoušena.

 

 

 

Elf Bar V2

Nová řada jednorázových cigaret s názvem V2 vyniká novým, celokovovým tělem, které zaujme na první pohled. Další novinkou je Mesh spirála ve žhavicí hlavě a vysoce absorbční bavlna.

Ke dni psaní tohoto článku měl Elf Bar V2 12 příchutí ve variantě 20mg nikotínu s využitím nikotínové soli.

Výdrž cigarety je výrobcem stanovena , stejně jako u klasické verze , na cca 600 potažení.

 

 

 

Elf Bar ELFA

Elf Bar přichází u této řady s novou logikou vapování e-cigaret. Ekologické a ekonomické řešení by mělo být devízou ELFu.

U tohoto Elf Baru měníte pouze cartridge s příchutí a spodní část zařízení s baterii dobíjíte. Na rozdíl od tradičních jednorázových cigaret již spodní část s baterii nezehazujete, ale využijete jí pro další vapování, když vyměníte pouze cartridge. Výhodou je, že cartridge jsou v několika příchutích, tak můžete vapovat různé chutě.

Mínusem této řady je malá nabídka příchutí , když při zakoupení úvodní e-cigarety vybíráte pouze ze čtyřech příchutí, pokud cigaretu máte a měníte pouze cartridge , vybíráte z 5 příchutí.

Ovšem tady lze očekávat, že Elf Bar bude na konkurenci reagovat rychle a nabídku svých cartridgii adekvátně rozšíří. Dokud se tak nestane , bude to velké mínus této řady, pokud nejste zrovna vyznavači jedné z 5 příchutí dodávaných v cartridgii.

Hlavním plusem je cena. Celá cigareta je jen nepatrně dražší než klasická jednorázovka, dvě cartridge pořídíte za stejnou cenu jako celou cigaretu ELFA.

 

 

Používáme ověření věku Adulto