Vylepšujeme ověření věku! Návod najdete zde.
REGISTRUJ SE a odebírej newsleter a získej slevu až 20%

Dobíjecí jednorázová cigareta Elf Bar ELFA

 

Novinkou na světovém trhu je jednorázová cigareta Elf Bar ELFA .

 

Jde o revoluční jednorázovou cigaretu Elf Bar v ekonomičtějším a hlavně ekologičtějším provedení ELFA. Podstatou této e-cigarety je výměnná cartridge s příchutí. Jednoduše řečeno, po dokouření náplně si pouze vyměníte celou cartrid s příchutí a dobijete cigaretu.

Z ekologického pohledu je tím minimalizován elektro odpad , protože na rozdíl od původních jednorázových cigaret pokračujete v užívání původní, e-cigarety a odpadem zůstává pouze plastová cartridge.

Z ekonomického pohledu je zakoupení nových cartridgí podstatně výhodnější, protože za cenu jedné cigarety si teď zakoupíte dvě cartridge.

Dalším plusem této e-cigarety je možnost měnit druh příchutě, které jsou momentálně nabízeny v 5 variantách.

Všechny příchutě s cartridgí jsou originální výrobky společnosti Elf Bar, takže původní, velice oblíbené, chutě této značky by měly být zachovány, stejně jako původní počet potažení až 600 a síla nikotinu 20mg.

Vzhledem k široké oblibě jednorázových cigaret Elf Bar není pochyb, že na český trh přichází další jednorázová pecka.

Ve startovací verzi je e-cigareta ELFA nabízena s příchutí broskev s jablkem, kyselé maliny, kombinací exotického ovoce a vodního melounu.

Náhradní vyměnitelné cartridge jsou v příchutích broskev s jablkem, borůvky, kyselé maliny, exotický mix ovoce a vodní meloun.

Veškeré tyto cigarety a cartridge můžete samozřejmě zakoupit v našem obchodě OneVape.cz , specialisty na jednorázové cigarety, za skvělé ceny, ke kterým vám pomůže náš registrační systém.

 

 
Používáme ověření věku Adulto