Vylepšujeme ověření věku! Návod najdete zde.
REGISTRUJ SE a odebírej newsleter a získej slevu až 20%

Ochutnejte novinku Nutristick XL

Jednorázové cigarety Nutristick patří mezi žádané kousky. Nyní přichází k nám na trh Nutristick XL, který je odklonem od cigaret Nutristick Klasik. Nabízí 4000 mAh kapacitu baterie, což je kolem 700 potáhnutí.

Nutristick XL= nahradí až 3 krabičky cigaret

Proč vsadit na jednorázové elektronické cigarety Nutristick XL? Odpověď je zcela prostá: protože ušetříte! Jedna elektronka nahradí až 3 krabičky klasických cigaret. Je ideální tedy pro ty, kdo chtějí snížit náklady na kouření nebo se postupně odnaučit kouřit úplně. Hodit se vám bude také všude, kde musíte vydržet delší dobu bez cigaret, tedy:  v autobusech, vlacích, letadlech, na školeních a konferencích, v restauracích a dalších nekuřáckých prostředích. Její použití je velmi snadné, na rozdíl od klasické elektronické cigarety nemusíte nic zapínat, ani vypínat či instalovat a doplňovat. Po použití ji zlikvidujete v souladu s návodem výrobce.

Proč zkusit Nutristick XL?

Jste ve světě elektronických cigaret nováčkem? Než začnete investovat do vybavení a příslušenství, možná bude na místě malý test chuti. A jak lépe zjistit, jak e cigarety chutnají a cítit se, než s jednorázovými cigaretami Nutristick XL?

Jednorázové elektronické cigarety vypadají jako skutečné a v případě Nutristick XL dodávají stejný druh chuti a pocitu v krku jako vaše oblíbená tradiční cigareta. Ať už tedy hledáte šmrnc cigarety s plnou chutí nebo hladkost ovoce, pořiďte si jednorázovku nebo dvě a otestujte je.

Jakmile se rozhodnete pro chuť, která se vám líbí, pak je čas podívat se na dobíjecí jednotky, které budou vyžadovat větší výdaje. Z dlouhodobého hlediska vás však elektronické cigarety budou stát o 76 % méně než běžný tabák, což je jeden z nejlepších argumentů, proč jít cestou elektronických cigaret. Jednorázové elektronické cigarety jsou fantastickým způsobem, jak vyzkoušet něco neobvyklého, aniž byste se museli zavázat k výdajům. Parfémový průmysl má malé zkušební lahvičky a vzorky do časopisů, které spotřebitelům umožňují aplikovat vůni před nákupem celé lahvičky. Jednorázové elektronické cigarety mají stejný mechanismus: Vyberte si jednu nebo dvě a ochutnejte zboží, než začnete přemýšlet o zásobách.

 
Používáme ověření věku Adulto