Vylepšujeme ověření věku! Návod najdete zde.
REGISTRUJ SE a odebírej newsleter a získej slevu až 20%

Vyzkoušejte Elf Bar 600

Proč jsou jednorázové cigarety tak oblíbené? Ze spousty důvodů. Za prvé, jsou velmi přenosné a jsou chytré, abyste mohli jít kamkoli nebo cestovat. Jejich použití je také snadné a pohodlné. Koneckonců, můžete je vyzkoušet v různých příchutích. Tato zařízení rozhodně stojí za svou cenu a můžete je používat během okamžiku.

 

Proč Elf Bar 600?

V aréně jednorázových vapů jsou jednorázové cigarety Elf Bar 600 zajímavou novinkou. Tyto typy vapingových jednotek jsou některé z nejnovějších technologií pro uživatele elektronických cigaret. Pokud jste právě přešli z kouření na vaping, zjistíte, že je docela vhodné potahovat jednorázové cigarety. Díky tvaru a designu pera na jedno použití zažijete neopakovatelný pocit z příchutí, které z klasického kouření neznáte.

Vape pera stejně jako
elektronické cigarety jsou ruční zařízení produkující páru. Jsou na baterie a jsou plněné e-liquidem v různých příchutích. Tato tekutina je napuštěna nikotinem, aby vám poskytla příjemný hit. Tyto ingredience jsou nezbytné pro výrobu chutných oblaků, které inhalujete z vape pera. Elf Bar 600 jsou k dispozici v příchutích cola, blueberry, jablko, pink lemonade a dalších.


Co obsahuje jednorázová cigareta?

Typická jednorázová cigareta je opatřena zásobníkem, baterií, topným článkem a náustkem. Zásobní nádrž je nádoba na e-liquid, která se skládá z konkrétní příchutě a také nikotinu. To poskytuje příchuť vape pera dle vašeho výběru. Baterie naopak napájí topné těleso, které ohřívá e-liquid v nádrži tak, aby se přeměnil na páru. Prostřednictvím náustku vdechujete tuto páru, což vám dává čistý relaxační pocit.

 

 
Používáme ověření věku Adulto