Vylepšujeme ověření věku! Návod najdete zde.
REGISTRUJ SE a odebírej newsleter a získej slevu až 20%

Jednorázové cigarety Lio Nano Vape

Uvažujete o přechodu na e-cigaretu, ale bojíte se, že to nezvládnete? Pak by pro vás mohla být ideálním řešením jednorázová e-cigareta Lio Nano Vape! Co je to za produkt a proč byste ho měli mít? Jak funguje a jak jej správně používat? To se dozvíte v našem dnešním článku!

 

Co je to jednorázová cigareta?

Jednorázové e-cigarety jsou produkty typu vše v jednom, které jsou určeny k jednorázovému použití. Vystačí na určitý, předem stanovený počet šluků, např. 600. Po použití je třeba je vyhodit a použít jiný přístroj. Je to tedy skvělé řešení pro ty, kteří hledají alternativu k analogovým cigaretám a nechtějí sahat po klasickém elektronické cigaretě.

Jednorázová e-cigareta je produkt, který lze použít téměř okamžitě. Je vybavena nabitou baterií, kartuší naplněnou kapalinou a ohřívačem. Díky tomu se používá opravdu snadno a zvládnou to i nezkušení vapeři.

Jak používat jednorázovou cigaretu?

Jednorázové e-cigarety se snadno používají. Na rozdíl od jiných zařízení tohoto typu nemají žádné tlačítko. Takže jednorázovku vyndáte z krabičky a potáhnete z ní stejně jako z běžné cigarety. Po uplynutí doby použitelnosti jej jednoduše vyhodíte do koše.

Jednorázové cigarety Lio Nano Vape

Jednorázové cigarety Lio Nane Vape jsou moderní produkt se snadným použitím. Vybrat si můžete z mnoha barev, mají patentovaný design pull & play IJOY. Váží pouhých 25 g a jsou 6,5 mm tenké. Náplň obsahuje 20 mg nikotinové soli a skvělé příchutě. Oproti jiným modelům mají nižší spotřebu a neškrábou v krku. Lio Nano Vape jsou ideální model do práce i na cesty. Z jedné cigarety získáte až 600 potáhnutí. Dým se tvoří již při 1 Ω a zaručí vám skvělý zážitek z kouření. Zařízení obsahuje 500 mAh baterii s výkonem 12 W a má tak skutečně dlouhou životnost.

 
Používáme ověření věku Adulto